قوانین و مقررات

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

کلیه قوانین و مقررات این سایت طبق موازین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد. 

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه باغ نشین می باشد. استفاده از عکس ها و مطالب از نظر قوانین و شرع در جهت اهداف فروش و سوء استفاده به نفع فروشگاههای غیر رسمی حرام بوده و فروشنده هیچ رضایتی بابت این موضوع ندارد. 

 

خریداران محترم باید به این نکته توجه داشته باشند که فروشگاه باغ نشین تمام محصولات را به صورت کاملاً محافظت شده به باربری تحویل می دهد تا به اجناس آسیب جدی وارد نشود. در صورت مخدوش شدن بار در حین جابجایی مسئولیت این امر به عهده شرکت های حمل بار می باشد. 

ارسال محصول به تمام نقاط ایران با هماهنگی خود مشتری انجام می شود تا در سریعترین زمان ممکن و بدون هیچ معطلی به دست مشتری گرامی برسد. 

مشتریان محترم شایان ذکر می باشد که در روز دریافت محصول حتماً در منزل یا محل مورد تحوبل حضور داشته باشند تا محصول خود را سالم از شرکت باربری دریافت نمایند در غیر اینصورت هزینه نگهداری محصول در انبار شرکت باربری به عهده مشتری می باشد. 

تبصره : در صورت هرگونه مشکل پیش بینی نشده چه از سمت مشتری چه از سمت فروشنده،  لازم است که طرف مقابل در جریان روند مشکل قرار گیرد. تا روز ارسال یا دریافت محصول را با هم به صورت کامل تعیین نمایند . 

کلیه اجناس به غیر از اجناس مصرفی تا 6 ماه دارای گارانتی می باشند. در صورت مشکل در محصول به هر دلیلی حتماً با بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش جهت حل مشکل تماس حاصل نمایید. در غیر اینصورت محصول شامل گارانتی نمی باشد.

مشتریان شهرستان : کرایه حمل تا باربری به عهده فروشگاه و از آنجا تا آدرس گیرنده به عهده مشتری می باشد. 

مشتریان تهران و حومه : کرایه حمل و  ارسال بار تا آدرس مشتری به عهده خود مشتریان عزیز می باشد. 

مشتریان محترمی که قبل از خرید خواستار دیدن از نزدیک محصولات می باشند حتماً قبل ار تشریف فرمایی با فروشگاه هماهنگی لازم انجام شود. در غیر این صورت از پذیرش آنها معذور می باشیم. 

 

 

 

مبلمان باغی
گروه ما از سال۲۰۱۰ فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت و واردات محصولات فضای باز آغاز نموده است. این گروه ارائه دهنده به روز ترین مبلمان باغی و ویلایی و همچنین محصولات فضای باز برای مکان هایی نظیر باغ، ویلا، انواع رستوران، کافی شاپ، فودکورت، تراس، حیاط، بام سبز،روف گاردنو... و استخر را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است.

نماد الکترونیکی

ساعات کاری پشتیبانی از ساعت 9 صبح الی 9 شب می باشد.

پشتیبانی آنلاین
Close and go back to page

صفحه رسمی اینستاگرام باغ نشین